Meklēt Konsultācija
Izvēlne

Par mums

Uzrakstiet ziņu

Inovatīvākās tehnoloģijas estētiskās medicīnas jomā. Inomedis ekskluzīvi un oficiāli pārstāv pasaules vadošos medicīnas iekārtu un tehnoloģiju ražotājus medicīnas, kosmetoloģijas, dermatoloģijas, ginekoloģijas un plastiskās ķirurģijas jomā sākot ar 2013. gadu.

Mūsu misija – palīdzēt estētiskās medicīnas profesionāļiem būt pēc iespējas labāk informētiem, izvēloties pareizo medicīnisko risinājumu mūsdienīgo iekārtu klāsta pārpilnībā.

Mūsu mērķis – kļūt par uzņēmumu-ceļvedi medicīnisko iekārtu pasaulē, kalpot par izglītojošu platformu sakariem un apmācībām, kurā var iziet lietišķas praktiskas nodarbības darbā ar iekārtām, atrast atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem un izvēlēties Jūsu vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

Darbojoties estētiskās medicīnas segmentā, mūsu uzņēmums cenšas nodrošināt ne tikai nevainojamu servisu, bet arī būt saviem klientiem uzticams draugs un mentors.

Šaubas un bailes – tie ir cilvēka ienaidnieki, kas neļauj mums attīstīties un uzlabot savu dzīvi. Mēs esam redzējuši daudzus ārstus, kas atsakās strādāt ar jaunākajām augsto tehnoloģiju iekārtām tikai tāpēc, ka tie pilnībā nepārzina darbu ar tām. Mēs esam sastapuši klīnikās un salonos daudzus pacientus, kas izvairās no modernām procedūrām tikai tāpēc, ka neviens tos nav informējis par šo procedūru un iekārtu efektivitāti un iespējamajiem rezultātiem.


Galvenā vērtība mums nav notikuša darījuma fakts un iekārtas nosūtīšana klientam, bet gan cieša mijiedarbība pirms un pēc lēmuma pieņemšanas par sadarbību ar mums. Mums vērtība ir ilgstoša sadarbība ar klientiem, kas vēlāk kļūst par mūsu draugiem un ideju vēstniekiem, daloties savā pozitīvajā pieredzē ar citiem un nododot mūsu kontaktus "no mutes mutē".

Pēc līguma noslēgšanas darbs ar mums tikai sākas, un mūsu atbalsts un nodrošināšana ar nepieciešamajiem mārketinga un klīniskajiem materiāliem ar to nebeidzas. Mūsu tehniskais personāls sadarbosies un maksimāli īsā laikā novērsīs jebkuru problēmu, jo mēs apzināmies, ka katra minūte maksā naudu.

Vērtība klientam – pilna klienta konsultēšana un tā atbalsts soli pa solim no biznesa idejas rašanās brīža, finansiālo sastāvdaļu aprēķināšana, optimāla aprīkojuma izvēle tā, lai uzņēmējdarbība kļūtu rentabla un klients pēc iespējas ātrāk sasniegtu ieguldījumu atmaksāšanās stadiju.

>200

Ziemeļeiropas un Austrumeiropas, Baltijas valstu un Rietumāfrikas klīnikas jau veiksmīgi sadarbojas un attīsta savu biznesu ar mums.

>60

Ārsti tika apmācīti, ražotāju apmācības centros (akadēmijās) un klīnikās Baltijas valstīs, Izraēlā, Itālijā un Austrumeiropā.

5

Inomedis filiāles atrodas dažādos reģionos un valstīs: Ziemeļeiropā un Austrumeiropā, Baltijas valstīs un Rietumāfrikā. Darbs tiek veikts 8 valodās. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā

>3000

Ārsti ir apmeklējuši mūsu konferences, praktiskās darbnīcas un seminārus un iepazinās ar mūsdienu medicīnas tehnoloģijām un jaunumiem.

>16

Mūsu ārsti ir sertificēti klīniskie treneri un lasa lekcijas Baltijas valstīs un Austrumeiropā. Mūsu partneri piedalās pasaules lielākajos kongresos: IMCAS, AMWC, 5CC, EADV.

>5

Ikgadējās globālās konferencēs ar cienījamiem starptautiskiem runātājiem.

Attīstības plāni

Savas pastāvēšanas laika "Inomedis" ir izveidojis uzņēmuma filiāles piecās dažādās valstīs. Mūsu strategiskas attīstības plans ietver šādus projektus:
  • filiāļu tīkla paplašināšana, pārstāvniecības atvēršana Skandinavijas reģionā;
  • produktu portfeļa paplašināšana un sadarbības izvēršana ar jauniem globaliem medicīnas iekartu ražotājiem;
  • partneru zonas ieviešana mūsu tīmekļa vietnes platformā, kur klienti pēc autorizēšanās varēs saņemt pilnu piekļuvi mārketinga materiāliem un nepieciešamajiem dokumentiem;


  • mūsu pašu izglītības platformas Inomedis Academy (Inomedis akadēmija) palaišana, kuras ietvaros skaistumkopšanas jomas specialiem tiks organizētas apmacības, semināri un meistarklases;
  • kļūt par vērienīgas konferences organizētāju Baltijas valstīs estētiskās medicīnas joma.


Mūsu komanda

Mēs esam starptautisks uzņēmums, kas darbojas visā pasaulē bez ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, tāpēc mūsu komanda ir starptautiska. Lai arī mēs atšķiramies pēc savām saknēm un tautības, taču mūs visus vieno kopīgas īpašības, – tā ir mīlestība uz darbu, cieņa pret mūsu klientiem un vēlme sniegt pakalpojumus tā, lai "Inomedis" klienti uz visiem laikiem kļūtu par mūsu vēstnešiem.

Jevgēņijs Vainšteins Uzņēmuma dibinātājs, ģenerāldirektors
Olga Giceviča Administratīvā menedžere
Boriss Sorokins Servisa nodaļas priekšnieks
Olga Pankova Finanšu speciāliste