Meklēt Konsultācija
Izvēlne
Programma «Trade-In»

Programma «Trade-In»

Vairāk par Trade-In

Programmas «Trade-In» ietvaros Jums ir iespēja ar oficiālā izplatītāja — uzņēmuma Inomedis starpniecību iegādāties novatorisku medicīnisko aprīkojumu, apmainot Jūsu esošo aprīkojumu pret jaunu, unikālu augsto tehnoloģiju aprīkojumu, ko ir izstrādājuši pasaulē vadošie aprīkojuma, ierīču un preparātu ražotāji, kas darbojas estētiskās medicīnas, kosmetoloģijas, dermatoloģijas, ginekoloģijas un plastiskās ķirurģijas jomās.

Garantijas un drošība

Garantijas un drošība

Jūs sadarbojaties ar uzticamu partneri, kam ir ilggadēja darba pieredze skaistuma un veselības industrijā un kas ir šīs sistēmas ietvaros piedāvātā aprīkojuma oficiālais izplatītājs ar sertificētu servisa centru, mārketinga atbalstu un mācību bāzi ar sertificētiem treneriem.

Komforts un laika ekonomija

Komforts un laika ekonomija

Mēs atbrīvosim Jūs no rūpēm saistībā ar pircēja meklēšanu Jūsu esošajam aprīkojumam. Pie mums Jūs varēsiet visīsākajā termiņā iegūt esošā aprīkojuma novērtējumu, saņemt piedāvājumu jauna aprīkojuma pirkumam un operatīvi uzstādīt to savā klīnikā.

Ērtības

Ērtības

Jūsu aprīkojums nenosedz visu vēlamo procedūru spektru? Kopā ar mums Jūs varēsiet ātri un viegli apmainīt to pret jaunākajām ierīcēm, kas ir izstrādātas skaistuma un veselības industrijai.

Esošā aprīkojuma apmaiņa programmas «Trade-In» ietvaros 4 soļos:

1

Sazinieties ar mums vai iesniedziet pieprasījumu veikt Jūsu esošā aprīkojuma sākotnējo novērtējumu, un izvēlieties no mūsu plašā piedāvājuma jaunu aprīkojumu, izmantojot īpašos piedāvājumus programmas «Trade-In» ietvaros.

2

Sertificēts inženieris veiks Jūsu esošā aprīkojuma apskati un tehnisko diagnostiku. Pēc tam Jūs saņemsiet oficiālu komercpiedāvājumu, ņemot vērā Jūsu aprīkojuma izpirkuma cenu.

3

Apmaksājiet cenas starpību Jūsu izvēlētā jaunā aprīkojuma iegādei, vai izskatiet īpašo apmaksas noteikumu sniegtās iespējas un ekskluzīvos piedāvājumus.

4

Visu dokumentu aprite un darījuma atbalsts programmas «Trade-In» ietvaros notiek pie oficiālā izplatītāja, tas garantē sakārtotu juridisko pusi un savlaicīgu saistību izpildi.

Citi pakalpojumi

Lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti, ir obligāti